
Температура датчиктері
«Температура датчиктері» бөлімінде артикул, өндіруші және техникалық параметрлер бойынша таңдалатын жабдықтар берілген. Қазақстан бойынша жеткізуді ұйымдастырамыз.
Таңдау сұрауын жіберу →ТЕМПЕРАТУРА ДАТЧИКТЕРІ
Тауар атаулары
789 тауар. Өзекті баға мен жеткізу мерзімін сұрау бойынша хабарлаймыз.


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments LM19CIZ/LFT4
LM19CIZ/LFT4Бағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments LM26CIM5-DPB
LM26CIM5-DPBБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments LM26CIM5-NPA
LM26CIM5-NPAБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments LM26CIM5-SHA
LM26CIM5-SHAБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments LM26CIM5-VHA
LM26CIM5-VHAБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →
![Analog Devices TMP36GT9Z — TMP36GT9Z, Датчик температуры аналоговый, -40…+125°C, Voltage [TO-92.]](/product-images/tilda/8cf861668437da023d029d2d5f994973.jpg)
Analog Devices
TMP36GT9Z, Датчик температуры аналоговый, -40…+125°C, Voltage [TO-92.]
TMP36GT9ZБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →

Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments LM26CIM5-YHA
LM26CIM5-YHAБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →
![Analog Devices TMP03FT9Z — TMP03FT9Z, Датчик температуры цифровой, -40…+100°C, PWM [TO-92.]](/product-images/tilda/899f1d5184dcb808337664c5d87b99ed.jpg)
Analog Devices
TMP03FT9Z, Датчик температуры цифровой, -40…+100°C, PWM [TO-92.]
TMP03FT9ZБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →

Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments LM35DMX/NOPB
LM35DMX/NOPBБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →
![Analog Devices TMP35GT9Z — TMP35GT9Z, Датчик температуры аналоговый, -10…+125°C, Voltage [TO-92.]](/product-images/tilda/21a2358009b4366b03ddd3d9cbb6c583.jpg)
Analog Devices
TMP35GT9Z, Датчик температуры аналоговый, -10…+125°C, Voltage [TO-92.]
TMP35GT9ZБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →

![Analog Devices TMP37FT9Z — TMP37FT9Z, Датчик температуры аналоговый, +5…+100°C, Voltage [TO-92.]](/product-images/tilda/899f1d5184dcb808337664c5d87b99ed.jpg)
Analog Devices
TMP37FT9Z, Датчик температуры аналоговый, +5…+100°C, Voltage [TO-92.]
TMP37FT9ZБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →

Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments TMP116AIDRVR
TMP116AIDRVRБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments TMP121AIDBVR
TMP121AIDBVRБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments TMP123AIDBVR
TMP123AIDBVRБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments TMP275AIDGKR
TMP275AIDGKRБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments TMP421AIDCNR
TMP421AIDCNRБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments TMP708AIDBVR
TMP708AIDBVRБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments TMP708AIDBVT
TMP708AIDBVTБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →
![Analog Devices AD592ANZ — AD592ANZ, Датчик температуры аналоговый, -25…+105°C, Current [TO-92.]](/product-images/tilda/899f1d5184dcb808337664c5d87b99ed.jpg)
Analog Devices
AD592ANZ, Датчик температуры аналоговый, -25…+105°C, Current [TO-92.]
AD592ANZБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →

Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments TMP100NA/250
TMP100NA/250Бағасы сұрау бойыншаТолығырақ →

![Texas Instruments LM35DZ/NOPB — LM35DZ/NOPB, Датчик температуры аналоговый, 0…+100°C, Voltage [TO-92.]](/product-images/tilda/899f1d5184dcb808337664c5d87b99ed.jpg)
Texas Instruments
LM35DZ/NOPB, Датчик температуры аналоговый, 0…+100°C, Voltage [TO-92.]
LM35DZ/NOPBБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →
![Analog Devices TMP36FSZ — TMP36FSZ, Датчик температуры аналоговый, -40…+125°C, Voltage [SOIC-8.]](/product-images/tilda/063c163a5e9bf35323d0cb68781ecfe1.jpg)
Analog Devices
TMP36FSZ, Датчик температуры аналоговый, -40…+125°C, Voltage [SOIC-8.]
TMP36FSZБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →
![Texas Instruments LM335Z/NOPB — LM335Z/NOPB, Датчик температуры аналоговый, -40…+100°C, Voltage [TO-92.]](/product-images/tilda/899f1d5184dcb808337664c5d87b99ed.jpg)
Texas Instruments
LM335Z/NOPB, Датчик температуры аналоговый, -40…+100°C, Voltage [TO-92.]
LM335Z/NOPBБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →

![Texas Instruments LM35DT/NOPB — LM35DT/NOPB, Датчик температуры аналоговый, -55…+155°C, Voltage [TO-220.]](/product-images/tilda/6e27e1842697ca9b89a88127122cf2d7.jpg)
Texas Instruments
LM35DT/NOPB, Датчик температуры аналоговый, -55…+155°C, Voltage [TO-220.]
LM35DT/NOPBБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →

![Texas Instruments TMP100NA/3K — TMP100NA/3K, Датчик температуры цифровой, -55…+125°C, I2C/SMBus, 12Бит [SOT-23-6.]](/product-images/tilda/c988d0f72599c81dd27001aa41f6bfd2.jpg)
Texas Instruments
TMP100NA/3K, Датчик температуры цифровой, -55…+125°C, I2C/SMBus, 12Бит [SOT-23-6.]
TMP100NA/3KБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →

![Texas Instruments TMP75AIDGKR — TMP75AIDGKR, Датчик температуры цифровой, -40…+125°C, I2C, 12Бит [VSSOP-8.]](/product-images/tilda/8be9685cb95c9cd093351cb6f066460b.jpg)
Texas Instruments
TMP75AIDGKR, Датчик температуры цифровой, -40…+125°C, I2C, 12Бит [VSSOP-8.]
TMP75AIDGKRБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →

![Texas Instruments TMP75AIDRG4 — TMP75AIDRG4, Датчик температуры цифровой, -40…+125°C, I2C, 12Бит [SOIC-8.]](/product-images/tilda/e91cf1e571b4085d8115493e13e08feb.jpg)
Texas Instruments
TMP75AIDRG4, Датчик температуры цифровой, -40…+125°C, I2C, 12Бит [SOIC-8.]
TMP75AIDRG4Бағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments LM35CZ/NOPB
LM35CZ/NOPBБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →


Texas Instruments
Датчик температуры Texas Instruments TMP1075DGKR
TMP1075DGKRБағасы сұрау бойыншаТолығырақ →